Ar aukštai yra aukštasis mokslas?

• Paskelbta: 2022-11-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Lapkričio 22 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi ambasadorė Lijana Savickienė iš Vilniaus universiteto Studentų atstovybės. VU SA – seniausia ir didžiausia Lietuvoje visuomeninė ekspertinė švietimo organizacija, efektyviai atstovaujanti studentams Vilniaus universitete bei už jo ribų, puoselėjanti universitetinę kultūrą ir kurianti palankiausias sąlygas studentų saviraiškai. Lektorė papasakojo, kaip atrodo studentų gyvenimas mokantis universitete, sužinojome, kad valstybė teikia paskolas, kurias grąžinti galima per 15 metų po to, kai praeina metai po studijų baigimo (jei tuo metu negali grąžinti sumos, grąžinimą galima atidėti). O jei suprasime, kad netinkamai pasirinkome, studijas galėsime pakeisti arba pasirinkti sustoti. Studentų atstovybė sukūrė bendravimo platformą, prie kurios prisijungus galėsime išvysti: savęs pažinimo testus, ekspertus, kurie patars, kaip pasirinkti studijų kelią, visą informaciją apie finansinę paramą, informaciją apie stojimus, renginius ir apie stovyklą, kurios metu galėsime pasijusti studentais. Prisijunk!

Ieva Jasiukianecaitė, III klasės mokinė