Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda

• Paskelbta: 2022-04-01
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Mes, IV klasės gimnazistai, kovo 30 dieną dalyvavome parodoje KARJERA & STUDIJOS 2022, kuri kasmet suburia dešimtis tūkstančių moksleivių ir studentų.

Šiandieniniam pasauliui nuolat keičiantis svarbu žinoti, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, nes darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Ši paroda beveik atsakė į visus mums rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus.

Dominyka Albaitytė, IV klasės mokinė