Europos kalbų dienos minėjimas Vidiškių gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-09-27
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Mūsų mokyklos penktokai kartu su gimnazistais, I ir IV klasių mokiniais, paminėjo šią dieną, dalyvaudami viktorinoje ,,Ką žinai apie Europos valstybes, jų kalbas ?’’ Mokiniai, atsakinėdami į viktorinos klausimus, pasitikrino geografijos, gimtosios kalbos  ir anglų kalbos,  literatūros, sporto žinias, atliko kūrybines užduotis. Tai buvo maloni geroji patirtis, leidusi mokiniams patirti mokymosi sėkmę, pažinti atradimo, bendravimo džiaugsmą ir suvokti -   kas savo kalbos nebrangina, tas ir kitos neišmoks.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė