Projektų pristatymo diena

Saulėtą ir šiltą birželio 7-osios dienos penktadienį II gimnazijos klasės mokinės Austėja Garnevičiūtė ir Liepa Gruzdytė sukvietė visus gimnazijos mokytojus ir 5–III klasių mokinius į jau tradicija tapusį stebuklingą projektų pristatymo renginį, kurio metu netrūko magijos ir netgi tikrų fėjų. Šią dieną mokyklos bendruomenei buvo pristatyta 18 projektų, po projektą iš kiekvieno mokomojo dalyko. Taip pat buvo pristatyti dalyvaujamojo biudžeto projekto komisijos įvertinti ir administracinį įvertinimą atitikę dviejų klasių pasiūlymai-idėjos už 1000 Eur. Renginio metu mokiniai nuo 14 metų turėjo galimybę balsuoti ir išrinkti jiems labiausiai patikusią idėją. Balsų dauguma dalyvaujamojo biudžeto už 1000 Eur išrinkta II gimnazijos klasės idėja atnaujinti sportinę aprangą, kuri bus patogi, šiuolaikiška, reprezentatyvi ir vienijanti komandinę dvasią.

Ačiū visiems dalyvavusiems. Kurkime stebuklus visi kartu, linkime gražios vasaros.

II gimnazijos klasės mokiniai