Projektas „Knyga – geriausias draugas“

Kovo 4 dieną gimnazijoje vyko tarptautinis projektas „Knyga – geriausias draugas“. 7 klasės mokiniai buvo supažindinti su projekto veikla, papasakota apie projekto idėją, savanorystę, ir kodėl šiais laikais yra būtina skaityti knygas. Vis daugiau mokinių savo laiką leidžia virtualioje erdvėje, net knygas galime skaityti virtualiai, taigi kodėl įdomu ir gera prisiliesti prie tikros knygos, vartyti ir sklaidyti jos lapus, įgyti išminties. Knyga gali atstoti mums tikrą draugą. Diskutuodami ir bendraudami su septintokais išsiaiškinome svarbų dalyką – kuo daugiau skaitysi, tuo labiau tapsi išmintingesnis. VšĮ „ Lietuvos tarptautinė žmogaus teisių organizacija“ ir vokiečių tarptautinė švietimo organizacija „ Zukunftswege. V.“ kiekvienam vaikui ir 7 klasės auklėtojai padovanojo  po norimą knygą, taip pat specialių poreikių vaikams reikiamų vadovėlių mokymuisi. Nuostabu matyti vaikų šypsenas, spindinčias akis ir motyvuoti juos mokytis iš knygų.

Mokytoja Jurgita Samoškienė