Projektų pristatymo diena

Jau stebuklingi skamba vasaros aidai... Šie dainos žodžiai birželio 9 d. visus gimnazijos 5-8 ir I-II klasių mokinius kvietė jaukiai įsikurti ant čiužinių sporto salėje ir tęsiant tradiciją pasidžiaugti nuveiktais darbais – parengtais ilgalaikiais projektais.

Projektas – tai galimybė. Be dalykinių žinių, projektinėje veikloje mokiniai mokėsi planuoti savo ir grupės veiklą, pasiskirstytė pareigomis, galėjo pasirinkti skirtintus veiklos metodus. Šiemet gimnazijoje buvo vykdomi 37 ilgalaikiai projektai, kuriuos mokslo metų pradžioje mokiniams pasiūlė dalykų mokytojai. Šią dieną mokyklos bendruomenei buvo pristatyta 18 projektų, po projektą iš kiekvieno mokomojo dalyko. Džiaugiamės, kad šiais mokslo metais vyko net 5 integruoti projektai. Ačiū visiems už gerą nuotaiką, palaikymą, dainas. Šiltos ir saugios vasaros!

Nuotraukos:
Irmantas Nalivaika