Rajoninė kūrybinių darbų paroda

• Paskelbta: 2024-05-10
  • Kategorija: Konkursai

Nuo 2024 m. balandžio 8 d. iki balandžio 30 d. vyko rajoninė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Pavasario pranašai“, kurią organizavo mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojos. Parodos tikslas – skatinti mokinius stebėti savo aplinką, įprasminti ir kūrybiškai atskleisti gamtos grožį. Paroda sulaukė didžiulio dėmesio. Visus  džiugino darbų, atlikimo technikų, originalių sprendimų, idėjų gausa. Iš viso dalyvavo 49 rajono mokyklų 1-4 klasių mokiniai, kuriuos paruošė 11 mokytojų. Aktyvūs buvo ir lankytojai, kurie  galėjo grožėtis vaikų darbais, o už labiausiai patikusius balsuoti paspaudžiant „patinka“. Daugiausiai  patiktukų (504)  surinko Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos 4b klasės mokinys Aironas Smagurauskas.  Jo mokytoja Irena Šuminienė. Aironui įteikta atminimo dovanėlė ir padėkos raštas. Taip pat visi dalyviai ir jų mokytojos gavo padėkas už dalyvavimą parodoje.

Dėkojame  visiems dalyvavusiems, palaikiusiems mažuosius kūrėjus, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos direktorei J. Sveikauskienei už pagalbą organizuojant parodą.

Parodą galima pamatyti paspaudus nuorodą: https://padlet.com/ilonapakalkiene/pavasario-prana-ai-zcejb7up4wpqbrrz

Jūratė Šalkauskienė, pradinių klasių vyresnioji mokytoja