Išvyka į gražiausią Paryžiaus baletą

Birželio 21 dieną mūsų gimnazijos abiturientai, jų tėveliai, klasės vadovė Vitalija Medzevičienė ir mokytojos Joana Garnevičienė, Danguolė Bajarūnienė, Neringa Mudėnienė, Irutė Murmienė  išvyko į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Teatre žiūrėjome pasaulinės choreografijos žvaigždės Angelino Preljocajo baletą „Parkas“ pagal užburiančią Wolfgango Amadeaus Mozarto muziką. Šio baleto tema amžina – tai meilė ir pasipriešinimas jai. Baletas buvo stulbinantis. Didžiulis orkestro, choreografų, scenos dizainerių ir, žinoma, pačių šokėjų darbas stebino kiekvieną akimirką. Pasirodymas paliko nuostabius įspūdžius ir neišdildomą patirtį. Puikios nuotaikos ir kupini gerų įspūdžių grįžome namo.

Martynas Steponėnas, abiturientas