Senųjų gyventojų kailyje

Birželio 2 dieną antrokai dalyvavo Aukštaitijos nacionalinio parko Gamtos mokyklos edukacinėje veikloje „Senųjų gyventojų kailyje“. Mokiniai sužinojo, kokiu archeologiniu paveldu garsėja Aukštaitijos nacionalinis parkas, kuo piliakalnis skiriasi nuo pilkapio. Antrokai turėjo galimybę pamatyti, kas randama senovės gyvenvietėse. Jie susipažino su senovės gyventojų medžiotų gyvūnų kailiais, ragais bei kaulais ir su keramikos ornamentais, rastais parke esančiose senovės gyvenvietėse. Mokiniai nudžiugo galėdami patys įsikūnyti į prieš tūkstančius metų gyvenusių žmonių „kailį“ ir pasigaminti senaisiais ornamentais puoštą amuletą.

Išvyka  buvo puiki galimybė teorines žinias pritaikyti praktikoje: pamatyti, paliesti, išbandyti!

Ilona Pakalkienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė