Iš kroso varžybų su medaliais

• Paskelbta: 2024-10-11

Spalio 10 dieną Ignalinos miško parko trasoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai savo amžiaus grupėse iškovojo 7 medalius: Brendonas Kindurys (I vieta), Mija Berlinskaitė (I vieta), Merkurij Rybakov (II vieta), Pijus Kaškilevičius (II vieta), Agnė Drobitova (II vieta), Bartas Keršpylas (III vieta), Rugilė Mikaliakaitė (III vieta). Brendonas, laimėjęs pirmą vietą savo amžiaus grupėje, taip pat startavo ir šiek tiek vyresnių – pirmokų ir antrokų gimnazistų grupėje ir 1 kilometro trasoje taip pat buvo greičiausias.

Aukštas vietas užėmė ir aštuntokė Monika Matuliauskaitė (4 vieta), septintokas Dominykas Chalujevas (4 vieta), penktokė Dominyka Miklaševičiūtė (6 vieta), ketvirtokas gimnazistas Dominykas Baltrūnas (6 vieta).

Taip pat varžybose dalyvavo: Danielius Kliaus (6 klasė), Rugilė Gulbinskaitė (6 klasė), Emilis Jockus (8 klasė), Augustas Garnevičius (8 klasė), Mantas Čepulis (8 klasė).

Sveikiname ir didžiuojamės.