Savivaldybės etapo technologijų olimpiados rezultatai

• Paskelbta: 2022-03-31

Kovo 25 dieną mokyklose vyko savivaldybės etapo technologijų olimpiada 7-8, 9-10 ir 11-12 klasių mokiniams. Vidiškių gimnazijai atstovavo aštuntokė Austėja Garnevičiūtė. Šių metų olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2022“. Olimpiados tikslas yra sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, ugdyti bendradarbiavimo, projektinio darbo gebėjimus. Austėja komisijai pristatė namų darbą – diptiką “Emocijos” iš vilnos ir filco, bei olimpiados metu pagamintą knygų skirtuką. Suskaičiavus komisijos skirtus balus paaiškėjo, kad savo amžiaus grupėje Austėja iškovojo I – ąją vietą. Sveikiname Austėją ir linkime sėkmės respublikinėje technologijų olimpiadoje!

Audronė Krikščionaitienė, technologijų mokytoja metodininkė