Savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros rezultatai

• Paskelbta: 2022-02-04

Vasario 1 dieną vyko savivaldybės etapo lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 9 – 12 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 14 mokinių iš 3 rajono gimnazijų ir skyrių. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi lietuvių kalba, literatūra, kultūra, mokytis taisyklingai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu bei raštu, sudaryti galimybes tobulėti filologijai gabiems vaikams, ugdyti mokinių gebėjimus vertinti, mąstyti, skatinti jų saviraišką, gebėjimą suprasti sociokultūrinės aplinkos ir asmeninio tobulėjimo santykio svarbą.

Mokiniai atliko užduotis dviejose amžiaus grupėse: 9–10 ir 11–12 klasių.

9–10 klasių grupėje I vietą užėmė II klasės mokinys Rokas Ervinas Česūnas, II vietą – II klasės mokinys Pijus Kardelis.

11–12 klasių grupėje I vietą užėmė III klasės mokinys Linas Martinkėnas. Visus tris mokinius olimpiadai paruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Neringa Mudėnienė.

Linas Martinkėnas ir Rokas Ervinas Česūnas atstovaus Ignalinos savivaldybei šalies olimpiadoje, kuri vyks nuotoliniu būdu kovo 16, 17 dienomis.

Sveikiname!