Saugus kelias į mokyklą ir bendradarbiavimas su Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnais

• Paskelbta: 2024-09-11
  • Kategorija: Aktualijos

Rugsėjo 11 d. Vidiškių gimnazijos pradinukus aplankė svečiai: Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnė Jurgita Zenkuvienė ir AB „Kelių priežiūra“ Ignalinos meistrijos vyr. inžinierius Julius Dinda. Policijos bendruomenės pareigūnė supažindino kaip saugiai elgtis gatvėje, autobuse, kelyje. Mokiniai ne tik klausėsi apie saugų eismą, bet ir patys aktyviai dalyvavo: pasakojo patirtas situacijas, atsakinėjo į klausimus, pasikartojo saugaus eismo kelyje taisykles. Visi mokiniai gavo dovanų po  atšvaitą ir pažadėjo saugiai elgtis kelyje.

Už prasmingą ir įdomią pamoką tariame ačiū Ignalinos policijos bendruomenės pareigūnei Jurgitai Zenkuvienei.

Už atšvaitus dėkojame AB „Kelių priežiūra“ Ignalinos meistrijos vyr .inžinieriui Juliui Dindai.

Jurgita Rėkašienė socialinė padagogė