Gyvūnų pasaulyje

• Paskelbta: 2022-11-03
  • Kategorija: Aktualijos

Kiekvienais metais, įsibėgėjus rudeniui, pradinių klasių mokiniai dairosi po savo daržus ir sodus, ieškodami rudens dovanų. Šiemet mokiniai kartu su tėveliais rengėsi darbelių parodai „Gyvūnų pasaulyje“, kurios tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą. Mokiniai kūrė darbelius iš savo soduose sunokusių vaisių, daržovių, rudens nuspalvintų lapų. Išradingumui nebuvo ribų... Daržovės virto nuostabiais gyvūnais: pele, zuikiu, ežiuku, pingvinu, paršeliu, vėžliu, katinu, avele, pelėda, vikšriuku ir net skorpionu. O tamsius spalio rytus praskaidrino pirmokų ir Jaunųjų gamtos bičiulių būrelio narių sukurti rudeniniai žibintai. Nuotaikingi darbai visą savaitę džiugino mokyklos bendruomenę.

Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Ilona Pakalkienė