Mokymai Lenkijoje

• Paskelbta: 2022-02-20
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 1-9 d. mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Ingrida Labuckienė pagal Erasmus+ jaunimo mainų programą dalyvavo mokymuose „Mokymai apie darbą su jaunimu internetu“ („Work online with you(th)“) Lenkijoje. Juose dalyvavo jaunimas bei mokytojai iš 7 skirtingų Europos šalių. Kursų metu buvo mokoma, kaip jaunus žmonės suburti į komandą, organizuoti „live“ pokalbius, vesti debatus tiesiogiai bei internetu. Mokytojai iš skirtingų Lenkijos mokyklų dalinosi savo patirtimi mokant mokinius nuotoliniu būdu. Mokymų metu buvo organizuota išvyka į Liubliną bei Zamosc, kuriame įvyko susitikimas su miesto valdžios atstovais.

Po šių kursų ateityje planuojama vykti į jaunimo mainų mokymus su gimnazijos mokiniais, taip pat  jau turime mokyklą-partnerę iš Zamosc miesto, su kuria ateityje vykdysime bendrus projektus bei mokinių mainus.

Smagu, kad mokytojai turi galimybę dalyvauti mokymuose ir kitose šalyse bei įgyti naudingos tarptautinės patirties dirbant su jaunimu.

Ingrida Labuckienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė