Iš kur tos spalvos?

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-06-17
  • Kategorija: Aktualijos

Kažkam sparčiais žingsniais, kažkam lėtais žingsneliais atėjo vasaros atostogos. Paskutinę mokslo metų dieną antrokai vyko į Aukštaitijos nacionalinio parko Gamtos mokyklėlę ir įtemptai dirbo. Pamokos čia buvo šiek tiek kitokios, bet labai informatyvios ir įdomios.

Keliaudami Botanikos taku sužinojome, kas augalų lapus nudažo žalia spalva, o žiedams ir vaisiams dovanoja daug spalvų. Kodėl atėjus rudeniui lapai ima gelsti ir rausti, ir kur dingsta vasaros žalumas? Kam augalams reikalingos spalvos? Atlikome eksperimentus, bandymus, smagias užduotėles. Pabuvojome gamtos dailės studijoje, kurioje piešėme be teptuko ir dažų, rinkome šauniausius piešinius. O kaip gi mokyklėlėje be šauniųjų pertraukų?  Vaikai puikiai pasismagino prie ežero įrengtose poilsiavietėse, užkandžiavo, laipiojo laipynėmis. Tokios pamokos prabėgo greitai, visą vasarą prisiminsime šią dieną gamtoje.

Parengė Jūratė Šalkauskienė , pradinių klasių vyr. mokytoja