Metodinės grupės

Pradinių klasių mokytojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje  
1. Elena Abeciūnienė Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Pirmininkė
2. Ilona Pakalkienė Pradinių klasių mokytoja metodininkė Narė
3. Neringa Grikinienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Narė
4. Diana Kindurienė Pradinių klasių mokytoja metodininkė Narė
5. Jūratė Šalkauskienė Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Narė

Kalbų mokytojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje  
1. Jurgita Raketienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė, vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Pirmininkė
2. Ingrida Labuckienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė Narė
3. Danguolė Šalkauskienė Lietuvių kalbos mokytoja Narė
4. Neringa Mudėnienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Narė
5. Nadiežda Stefanskaja Rusų kalbos vyresnioji mokytoja Narė
6. Jurgita Samoškienė Anglų kalbos mokytoja Narė

Dorinio ugdymo ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje 
1. Danguolė Bajarūnienė Istorijos vyresnioji mokytoja Pirmininkė
2. Audronė Urbonienė Tikybos vyresnioji mokytoja Narė
3. Agnė Lenard-Levčenkienė Etikos mokytoja Narė
4. Vitalija Medzevičienė Bibliotekininkė, ugdymo karjerai mokytoja Narė
5. Sonata Petkūnienė Geografijos mokytoja Narė

Gamtos mokslų mokytojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje 
1. Dainius Vaitkevičius Matematikos mokytojas metodininkas Pirmininkas
2. Sonata Petkūnienė Biologijos mokytoja metodininkė Narė
3. Joana Garnevičienė Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, fizikos mokytoja metodininkė Narė
4. Liudmila Spornaja Matematikos vyresnioji mokytoja Narė
5. Laimutė Šimonienė Chemijos mokytoja metodininkė Narė

Fizinio ugdymo, technologijų ir menų mokytojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje 
1. Gintaras Gruodis Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Pirmininkas
2. Audronė Krikščionaitienė Dailės mokytoja metodininkė, technologijų mokytoja metodininkė Narė
3. Diana Gabrilavičienė Technologijų mokytoja, Narė
4. Irmantas Nalivaika Neformaliojo švietimo mokytojas Narys
5. Jurgita Samoškienė Muzikos mokytoja Narė

Klasės auklėtojų metodinė grupės sudėtis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr. Vardas pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos metodinėje grupėje 
1. Audronė Krikščionaitienė IV klasės auklėtoja Pirmininkė
2. Elena Abeciūnienė 1 klasės auklėtoja Narė
3. Ilona Pakalkienė 2 klasės auklėtoja Narė
4. Diana Kindurienė 3 klasės auklėtoja Narė
5. Jūratė Šalkauskienė 4 klasės auklėtoja Narė
6. Diana Gabrilavičienė 5 klasės auklėtoja Narė
7. Danguolė Bajarūnienė 6 klasės auklėtoja Narė
8. Joana Garnevičienė 7 klasės auklėtoja Narė
9. Neringa Mudėnienė 8 klasės auklėtoja Narė
10. Diana Simaškienė I klasės auklėtoja Narė
11. Jugita Raketienė II klasės auklėtoja Narė
12. Vitalija Medzevičienė III klasės auklėtoja Narė
13. Audronė Krikščionaitienė IV klasės auklėtoja Narė
Atnaujinta: 2022-11-03
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
4. 11.00 - 11.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.50 - 15.35
Iki Kalėdų atostogų pradžios liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
Twining