Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, varžybose, projektuose ir kituose renginiuose 2020–2021 m. m.

Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos mokinių pasiekimai olimpiadose, konkursuose, varžybose, projektuose ir kituose renginiuose 2020–2021 m. m.

Eil. Nr.

Konkursas, olimpiada, varžybos

Lygmuo

Mokinio vardas, pavardė, komanda, kolektyvas            

Klasė

Pasiekimas

Ruošęs mokytojas

Vidiškių gimnazija

1.

BUM mokinių rudens kroso varžybos

Rajoninės      

Gita Ambrizaitė   

Deividas Bukauskas

Dovydas Stepaniuk

Agnė Drobitova

6

II

III

7

I vieta

I vieta

II vieta

III vieta

Gintaras Gruodis

2.

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Regioninis

Mindaugas Akinskas

Linas Martinkėnas

Ostinas Ivanovas

Ernesta Paslauskaitė

Monika Žemaitytė

II

II

IV

IV

IV

 

III vieta

 

 

 

                                               

Jurgita Rėkašienė

3.

11 klasės mokinių anglų kalbos olimpiada

Rajoninė

Meta Theresa Unger

Roberta Paukštytė

III

III

II vieta

III vieta

Ingrida Labuckienė

4.

9–12 klasių mokinių matematikos olimpiada

Rajoninė

Ostinas Ivanovas

Linas Martinkėnas

Erika Peciulevičiūtė

Monika Žemaitytė

IV

II

III

IV

II vieta

III vieta

III vieta

III vieta

Dainius Vaitkevičius

5.

9–12 klasių mokinių fizikos olimpiada

Rajoninė

Elzė Trubilaitė

Linas Martinkėnas

II

II

II-III vieta

II-III vieta

Joana Garnevičienė

6.

9–12 klasių mokinių biologijos olimpiada

Rajoninė

Linas Martinkėnas

Rokas Ervinas Česūnas

Skirmantas Strašinskas

Roberta Paukštytė

Emilija Šakėnaitė

II

I

II

III

IV

I vieta

II vieta

II vieta

II vieta

III vieta

Ona Motiejonienė

Sonata Petkūnienė

7.

Jaunųjų filologų konkursas

Rajoninis

Skaistė Meškelaitė

Roberta Paukštytė

Povilas Trubila

II

III

IV

I vieta

I vieta

I vieta

Neringa Mudėnienė

Ona Lukoševičienė

Zita Čičelienė

8.

9–12 klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Rajoninė

Linas Martinkėnas

 

II

 

II vieta

 

Neringa Mudėnienė

9.

Meninio skaitymo konkursas

Rajoninis

Linas Martinkėnas

Beatričė Meilutė

II 

7

II vieta

III vieta

Neringa Mudėnienė

10.

Epistolinio rašinio konkursas

Rajoninis

Urtė Cicėnaitė

7

II vieta

Neringa Mudėnienė

11.

10, 11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

Rajoninė

Elzė Trubilaitė

Erika Peciulevičiūtė

II

III

II vieta

III vieta

Nadiežda Stefanskaja

12.

Konkursas „Kas man yra ekologija?“

Respublikinis

Skaistė Meškelaitė

Elzė Trubilaitė

II

II

II vieta

III vieta

Ona Motiejonienė

13.

Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano pasaulio spalvos“

Rajoninis

Austėja Garnevičiūtė

Astoras Dovliaš

Skaistė Meškelaitė 

7

5

II

I vieta

II vieta

III vieta

Joana

Garnevičienė

14.

Istorijos olimpiada

Rajoninė

Ostinas Ivanovas

IV

III vieta

Danguolė Bajarūnienė

15.

Anglų kalbos konkursas

Rajoninis

Skirmantas Strašinskas

Linas Martinkėnas

II

II

II vieta

III vieta

Ingrida Labuckienė

16.

6–12 klasių mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“

Rajoninė

Ostinas Ivanovas

Urtė Cicėnaitė

Linas Martinkėnas

Ernesta Paslauskaitė

Gabija Rokytė

IV

7

II

IV

IV

I vieta

II vieta

II vieta

II vieta

III vieta

Sonata Petkūnienė

17.

Dailės olimpiada

Rajoninė

Monika Žemaitytė

IV

II vieta

Audronė Krikščionaitienė

18.

2–4 klasių mokinių „Pasaulio pažinimo“ olimpiada

Rajoninė

Domantas Čeponis

4

II vieta

Ilona Pakalkienė

19.

Mokinių piešinių virtuali paroda-konkursas „40 paukščių belaukiant“

Respublikinė

 

Austėja Garnevičiūtė

Ramūnas Kurgonas

 

7

7

III vieta

Nominacija „Už nuoširdų įtaigumą“

Audronė Krikščionaitienė

20.

Konkursas „Praeities stiprybė – dabarčiai“

Nacionalinis

Skaistė Meškelaitė

Elzė Trubilaitė

Skirmantas Strašinskas

Linas Martinkėnas

II

II

II

II

Diplomai

Neringa Mudėnienė

21.

Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Nacionalinis

Skaistė Meškelaitė

II

Padėkos raštas

Neringa Mudėnienė

22.

5 klasių mokinių virtualaus kūrybinio anglų kalbos konkurso

„KIDS ARE SMART“

Rajoninis

Aivaras Maskoliūnas

Tija Čiūdaraitė

Viltė Petrulėnaitė

Raminta Akinskaitė

Dija Rokytė

Gabija Česokaitė

Brigita Kurgonaitė

Lukas Padvaiskas

Goda Maldžiūtė

Ugnė Žemaitytė

Miglė Volkovskytė

Viltė Žemaitytė

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

Diplomai

 

 

 

 

 

Padėkos raštai

Ingrida Labuckienė

23.

7, 8 klasių geografijos olimpiada

Rajoninė

Urtė Cicėnaitė

7

I vieta

Sonata Petkūnienė

24.

Matematikos konkursas „Kengūra 2021“

Tarptautinis

Domantas Čeponis

Armandas Palenčius

 

4

3

 

I vieta respublikoje

Padėkos raštas

 

Ilona Pakalkienė

Elena Abeciūnienė

 

25.

Pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“

Respublikinis

Adriana Meškėnaitė

Nojus Ragauskas

1

1

II vieta

III vieta

Diana Kindurienė

26.

Skaitovų konkursas „Gimtinės spalvos“

Respublikinis

Linas Martinkėnas

II

Padėkos raštas

Neringa Mudėnienė

27.

Švento Rašto tekstų dailyraščio konkursas

Rajoninis

Agnė Drobitova

Austėja Kazinec

Roberta Paukštytė

7

8

III

III vieta

III vieta

III vieta

Audronė Urbonienė

28.

Mokinių kūrybinių darbų konkursas „Pravėriau vario vartelius“

Respublikinis

Ernesta Paslauskaitė

IV

II vieta

Audronė Krikščionaitienė

29.

Jaunųjų vertėjų konkursas „Tavo žvilgsnis“

 

Respublikinis

Ugnė Žemaitytė

Liepa Gruzdytė

Nojus Grigonis

Urtė Cicėnaitė

Akvilė Graužlytė

Austėja Akinskaitė

Teresė Austėja Kazinec

Kamila Einikytė

Monika Toptyginaitė

Kajus Meidus

Linas Martinkėnas

Astoras Dovliaš

Gabija Peciulevičiūtė

Gintarė Atėnė Guigaitė

Linas Martinkėnas

Monika Toptyginaitė

Kajus Meidus

5

6

6

7

8

8

8

8

II

II

II

5

8

8

II

II

II

Diplomai

 

 

 

 

 

Padėkos raštai

Jurgita Raketienė

Ingrida Labuckienė

Nadiežda Stefanskaja

30.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Tarptautinis

Ugnė Žemaitytė

Lukas Padvaiskas

Jokūbas Umbrasas

Ieva Jasiukianecaitė

Pijus Kardelis

5

5

6

8

8

Padėkos raštai

Joana Garnevičienė

31.

Kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas Žiemos fantazija 2020“

Nacionalinis

Viltė Žemaitytė

5

Diplomas

Joana Garnevičienė

32.

Kompiuterinių atvirukų konkursas „Velykų belaukiant“

Respublikinis

Aivaras Maskoliūnas

Dija Rokytė

Viltė Žemaitytė

Miglė Volkovskytė

5

5

5

5

Padėkos raštai

Joana Garnevičienė

33.

Lietuvių kalbos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Aistis Raketis

Vita Šimkovičiūtė

Adriana Meškėnaitė

Ieva Rakštelytė

Smiltė Stanevičiūtė

Andrius Bartaška

Ugnė Grinkevičiūtė

Erikas Uziela

Jorilė Stravinskaitė

Rugilė Gulbinskaitė

Vaidotas Paukštė

Greta Rokytė

Augustinas Čepulis

Gabrielė Bukataitė

Armanas Petronis

Simas Peciulevičius

Nojus Ambrizas

Domantas Čeponis

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

Liepa Gruzdytė

Jokūbas Cicėnas

Nojus Grigonis

Jokūbas Umbrasas

Adomas Kaškilevičius

Erikas Romankevičius

Ričardas Česokas

Austėja Garnevičiūtė

Urtė Cicėnaitė

Beatričė Meilutė

Vitalijus Andrejevas

1

1

1

1

1

1

2

2

2

2

2

2

2

3

3

3

4

4

4

4

6

6

6

6

6

6

6

7

7

7

7

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė Neringa Mudėnienė

34.

Anglų kalbos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Erikas Uziela

Greta Rokytė

Rugilė Gulbinskaitė

Vaidotas Paukštė

Armanas Petronis

Simas Peciulevičius

Nojus Ambrizas

Domantas Čeponis

Mantas Čepulis

Liepa Gruzdytė

Erikas Romankevičius

Jokūbas Cicėnas

Urtė Cicėnaitė

Gabrielė Grinkevičiūtė

2

2

2

2

3

3

4

4

4

6

6

6

7

7

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

Padėka

I laip. dipl.

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

I laip. dipl.

Jurgita Raketienė

Ingrida Labuckienė

35.

Matematikos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Ieva Rakštelytė

Aistis Raketis

Andrius Bartaška

Adriana Meškėnaitė

Smiltė Stanevičiūtė

Vita Šimkovičiūtė

Augustinas Čepulis

Greta Rokytė

Erikas Uziela

Rugilė Gulbinskaitė

Vaidotas Paukštė

Jorilė Stravinskaitė

Armandas Palenčius

Nojus Vilūnas

Simas Peciulevičius

Armanas Petronis

Gabrielė Bukataitė

Matas Aleksejevas

Mantas Čepulis

Domantas Čeponis

Pijus Kaškilevičius

Nojus Ambrizas

Gediminas Černiauskas

Edvinas Tijūnėlis

Augustas Garnevičius

Nojus Grigonis

Jokūbas Cicėnas

Jokūbas Umbrasas

Liepa Gruzdytė

Erikas Romankevičius

Ričardas Česokas

Austėja Garnevičiūtė

1

1

1

1

1

1

2

2

2

2

2

2

3

3

3

3

3

3

4

4

4

4

4

4

4

6

6

6

6

6

6

7

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

III laip. dipl.

III laip. dipl.

III laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

III laip. dipl.

Diana Kindurienė Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

Liudmila Spornaja

Dainius Vaitkevičius

36.

Biologijos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Aistis Raketis

Vita Šimkovičiūtė

Adriana Meškėnaitė

Andrius Bartaška

Smiltė Stanevičiūtė

Rugilė Gulbinskaitė

Erikas Uziela

Greta Rokytė

Augustinas Čepulis

Ugnė Grinkevičiūtė

Jorilė Stravinskaitė

Vaidotas Paukštė

Armanas Petronis

Gabrielė Bukataitė

Simas Peciulevičius

Domantas Čeponis

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

Gediminas Černiauskas

Liepa Gruzdytė

Jokūbas Cicėnas

Adomas Kaškilevičius

Cicėnaitė Urtė

Austėja Garnevičiūtė

Beatričė Meilutė

Gabrielė Grinkevičiūtė

Rugilė Mačėnaitė

Vitalijus Andrejevas

Agnė Drobitova

Gabija Peciulevičiūtė

Jokūbas Steponėnas

Martynas Steponėnas

1

1

1

1

1

2

2

2

2

2

2

2

3

3

3

4

4

4

4

6

6

6

7

7

7

7

7

7

7

8

I

I

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

Sonata Petkūnienė

37.

Informacinių technologijų edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Andrius Bartaška

Greta Rokytė

Vaidotas Paukštė

Augustinas Čepulis

Armandas Palenčius

Simas Peciulevičius

Pijus Kaškilevičius

Ričardas Česokas

Beatričė Meilutė

1

2

2

2

3

3

4

6

7

Padėka

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

Joana Garnevičienė

38.

Istorijos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

 

Respublikinis

Adomas Kaškilevičius

Nojus Grigonis

Jokūbas Umbrasas

Miglė Sabaliauskaitė

Beatričė Meilutė

Vitalijus Andrejevas

6

6

6

6

7

7

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

III laip. dipl.

Padėka

Danguolė Bajarūnienė

39.

Geografijos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

Respublikinis

Nojus Grigonis

Adomas Kaškilevičius

Urtė Cicėnaitė

6

6

7

Padėka

Padėka

I laip. dipl.

 

Sonata Petkūnienė

40.

Fizikos edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

Respublikinis

Austėja Garnevičiūtė

7

I laip. dipl.

 

Joana Garnevičienė

41.

Lietuvių kalbos edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Pavasario sesija“

 

Respublikinis

Aistis Raketis

Andrius Bartaška

Jorilė Stravinskaitė

Augustinas Čepulis

Gabrielė Bukataitė

Armanas Petronis

Simas Peciulevičius

Domantas Čeponis

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

Gediminas Černiauskas

Živilė Gasperavičiūtė

Teresė Austėja Kazinec

1

1

2

2

3

3

3

4

4

4

4

4

8

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Padėka

III laip. dipl.

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

Zita Čičelienė

42.

Anglų kalbos edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Pavasario sesija“

 

Respublikinis

Aistis Raketis

Andrius Bartaška

Jorilė Stravinskaitė

Augustinas Čepulis

Armanas Petronis

Domantas Čeponis

Gediminas Černiauskas

Teresė Austėja Kazinec

1

1

2

2

3

4

4

8

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

Padėka

Padėka

Jurgita Raketienė

Ingrida Labuckienė

43.

Matematikos edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Pavasario sesija“

 

Respublikinis

Andrius Bartaška

Aistis Raketis

Jorilė Stravinskaitė

Augustinas Čepulis

Nojus Vilūnas

Armanas Petronis

Dominykas Chalujevas

Gabrielė Bukataitė

Simas Peciulevičius

Simona Česokaitė

Domantas Čeponis

Gediminas Černiauskas

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

1

1

2

2

3

3

3

3

3

3

4

4

4

4

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

I laip. dipl.

Padėka

II laip. dipl.

Padėka

Padėka

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

44.

Biologijos edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Pavasario sesija“

 

Respublikinis

Aistis Raketis

Andrius Bartaška

Jorilė Stravinskaitė

Augustinas Čepulis

Gabrielė Bukataitė

Armanas Petronis

Matas Aleksejevas

Simas Peciulevičius

Domantas Čeponis

Gediminas Černiauskas

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

Teresė Austėja Kazinec

1

1

2

2

3

3

3

3

4

4

4

4

8

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

I laip. dipl.

II laip. dipl.

II laip. dipl.

III laip. dipl.

Padėka

Diana Kindurienė

Jūratė Šalkauskienė

Elena Abeciūnienė

Ilona Pakalkienė

Sonata Petkūnienė

45.

Informacinių technologijų edukacinis konkursas „Olympis 2021 - Pavasario sesija“

Respublikinis

Simas Peciulevičius

Pijus Kaškilevičius

Mantas Čepulis

3

4

4

I laip. dipl.

III laip. dipl.

III laip. dipl.

Joana Garnevičienė

46.

Varžytuvės „Tarmių lobynai“

Respublikinės

Linas Martinkėnas

II

III vieta

Neringa Mudėnienė

47.

Konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Respublikinis

Skaistė Meškelaitė

Elzė Trubilaitė

Linas Martinkėnas

Skirmantas Strašinskas

Jolanta Toptyginaitė

 

Ostinas Ivanovas

II

II

II

II

IV

 

IV

II vieta

II vieta

II vieta
II vieta

Paskatinamoji vieta

Pažymėjimas

 

 

Neringa Mudėnienė            

Audronė Krikščionaitienė

MIELAGĖNŲ SKYRIUS

1.

Meninis kūrybinis projektas-konkursas „Kalėdų šėlsmas“

Respublikinis

Dominykas Petrulėnas

Gabrielė Kardelytė

Žilvinas Šiaudinis

Artūras Teremeckij

Dennis Džafarovas  

Airidas Šiaudinis

Augustė Janutėnaitė

Jorinta Meškelaitė

Elena Černiauskaitė

Kamilė Janutėnaitė

Aurelija Teremeckaja

Arijus Uziela

1

2

2

2

3

3

PUG

PUG

IUG

IUG

IUG

IUG

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

Neringa Grikinienė

2.

Virtuali fotografijų paroda „Aš – Lietuvos pilietis“

Tarptautinė

Jorinta Meškelaitė

PUG

Padėkos raštas

Neringa Grikinienė

3.

Aplinkosauginis konkursas „Aš noriu išlikti“

Respublikinis

Žilvinas Šiaudinis

Dennis Džafarovas

2

3

Diplomai

Rožė Bielinienė

4.

1–4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Kalėdų stebuklo belaukiant“

Respublikinis

Kornelija Čajevskaja

Žilvinas Šiaudinis

1

2

Diplomai

Rožė Bielinienė

5.

Virtuali piešinių paroda-konkursas „Mažieji menininkai“

Respublikinis

Žilvinas Šiaudinis

2

Nominacija už kūrybiškumą

Rožė Bielinienė

6.

Virtuali kūrybinių darbų paroda „Jausmai ir emocijos“

Respublikinis

Dominykas Petrulėnas

Kornelija Čajevskaja

Žilvinas Šiaudinis

Gabrielė Kardelytė

Dennis Džafarovas

Airidas Šiaudinis

1

1

2

2

3

3

Padėkos raštai

Rožė Bielinienė

 

Atnaujinta: 2022-01-28
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
7. 13.55 - 14.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40
  • 8. 14.50 - 15.35
Iki vasaros atostogų pradžios liko

Iki susitikimo rugsėjo 1-ąją!

Twining